The Christophers

Ian McKellen, Jessica Gunning, Michaela Coel
di 22 sep ’26 19:30 - 21:10
  • Kijkwijzer: Niet schadelijk / alle leeftijden
  • Kijkwijzer: Grof taalgebruik

De kinderen van een ooit gerenommeerde kunstenaar schakelen een kunstvervalser in om zijn onafgemaakte schilderijen af te maken, in de hoop hun erfenis veilig te stellen wanneer hun vader overlijdt.

Julian Sklar was ooit een belangrijke kunstenaar in de Londense popartscene van de jaren zestig en zeventig. Tegenwoordig schildert hij al jaren niet meer en verkeert hij in financiële problemen. Zijn van hem vervreemde kinderen hopen op een lucratieve erfenis en schakelen Lori in: een kunstrestaurator en voormalig vervalser. Onder het mom van assistent probeert zij toegang te krijgen tot acht onafgemaakte schilderijen die Julian in een opslag heeft verstopt. Het plan is om de werken in het geheim te voltooien en terug te plaatsen, zodat ze na Julians dood als nieuw ontdekte meesterwerken kunnen worden gepresenteerd.


Met z’n tweeën naar de film voor de prijs van één

Tijdens de Bioscoop 10-Daagse profiteer je van dinsdag 22 t/m donderdag 24 september van de landelijke 2-voor-1-actie. In De Leest geldt deze actie voor The Christophers, Porte Bagage, Primavera (woensdag 23 september) en Minions & Monsters (donderdag 24 september). Je koopt één regulier filmticket en krijgt het tweede kaartje gratis. 
(Let op: de Vriendenkorting van € 1,50 vervalt)

The Christophers
Regie
Steven Soderbergh
Cast
Ian McKellen, Jessica Gunning, Michaela Coel
Speelduur
100 min
Releasedatum
do 30 jul ’26
Jaar
2025
Land
VS
Taal
Engels
Ondertiteling
Nederlands
  • Kijkwijzer: Niet schadelijk / alle leeftijden
  • Kijkwijzer: Grof taalgebruik

Neem gratis iemand mee naar de film

Tijdens de Bioscoop 10-Daagse profiteer je van dinsdag 22 t/m donderdag 24 september van de landelijke 2-voor-1-actie. Je koopt één regulier filmticket en krijgt het tweede kaartje gratis.

Wachtlijst

Wensenlijstje

Inschrijven voor onze nieuwsbrief