Doornroosje De Musical (4+)

Van Hoorne Studio's - Sita Vermeulen e.a.
zo 17 mei ’26

Aanstekelijke liedjes, vrolijke dansjes en de nodige humor

‘Doornroosje De Musical’ is een magische voorstelling boordevol aanstekelijke liedjes, schitterende decors en kostuums, vrolijke choreografieën en de nodige humor. Sita Vermeulen vertolkt de prachtige prinses die leeft in een land hier ver, ver vandaan. Samen met haar lieftallige peetmoeders, drie goede feeën, woont ze in een sprookjesachtig paleis. Dan is de grote dag aangebroken: Doornroosje is jarig. Vandaag wordt ze 21 jaar en gekroond tot koningin. Het koninkrijk viert feest, maar de ietwat onhandige tovenaars Thibalt en Corry zijn niet uitgenodigd. Dat was ook al het geval bij haar geboorte, dus dat laten die twee niet op zich zitten. Hoe dat afloopt, zie je in dit adembenemende spektakel voor de hele familie.

www.vanhoorne.com

geen korting

TheaterAtelier

Workshop beeldend voor slechts € 5,- extra!

Van 14.30 – 15.45 uur
(alleen te boeken in combinatie met de voorstelling van 16.00 uur)
Bedenk de mooiste prinsessenjurk of het mooiste prinsenpak. Met glitterpapier, mooie stofjes, stiften en glitters gaan we op papier een jurk of pak maken, zo groot als jezelf!  Meer info >>

Doe mee met de verkleedwedstrijd en ga op de foto!

Maak jouw theaterbezoek extra magisch door verkleed naar het theater te komen. Meld je aan voor de sprookjesverkleedwedstrijd in de foyer en wie weet komt jouw wens uit en win je een betoverende prijs! Daarnaast kun je na de voorstelling alle helden uit de show ontmoeten tijdens een meet & greet in de foyer van het theater. 

Credits

regie: Bas Groenenberg | spel: Sita Vermeulen, Natascha Molly, Marisa van der Meer, Eva Jonker, Wesley Florijn, Stijn Mac Gillavry, Ger Otte, Luuk Haaze en anderen

Inschrijven voor onze nieuwsbrief