Fabrice Hauwel

Isabelle Beernaert

AMOR FATI - het liefhebben van wat onvermijdelijk is
De taal van het lichaam als diepste expressie van liefde
do 5 feb ’26 20:00
  • 5 feb ’26
    20:00
    Incl. garderobe en (pauze)drankje
    Rabozaal
    Vanaf 16 mei ’25 09:00
  • Deze prijs is exclusief ticketkosten (€ 0,90 per theaterkaartje)

De taal van het lichaam als diepste expressie van liefde

De Vlaamse choreografe Isabelle Beernaert staat bekend om haar emotioneel geladen en expressieve dansvoorstellingen. In krachtige, meeslepende en toegankelijke choreografieën vertelt ze over de liefde, het leven en alles daartussenin. In haar nieuwe werk keert ze terug naar de essentie van het duet, geïnspireerd door de acht vormen van liefde uit de Griekse filosofie. Op bewerkte en live uitgevoerde evergreens uit de jazz, soul en rhythm & blues, van iconen als Aretha Franklin, Ella Fitzgerald, Dinah Washington en Ray Charles wordt ‘AMOR FATI’ meer dan zomaar een dansvoorstelling: het is een fysieke ervaring die liefde, verlangen en verlies tastbaar maakt. Hoe beïnvloedt ademhaling de manier waarop twee lichamen zich tot elkaar verhouden? Hoe wordt beweging een echo van ons diepste voelen? Net zoals de pauzes in een gesprek betekenis geven aan woorden, creëert de stilte tussen bewegingen een sensuele spanning. Het lichaam blijft spreken, als diepste expressie van liefde.

www.isabellebeernaert.com

inclusief (pauze)drankje | geen korting

Inleiding

Wil je meer weten over deze voorstelling? Bezoek dan de inleiding. Toegang: € 2,50 p.p. (voor Vrienden gratis) | Aanvang: 1 uur voor aanvang van de voorstelling. Reserveren is verplicht.

Credits

oorspronkelijk script: Isabelle Beernaert | dans: Isabelle Beernaert The Company | muziek: Aretha Franklin, Ella Fitzgerald, Dinah Washington, Ray Charles e.a

Inschrijven voor onze nieuwsbrief