Medewerkers

Sander Knopper directeur - sknopper@deleest.nl
De Leest
Geert van den Enden bedrijfsleider - geertvdenden@deleest.nl
De Leest
Aad de Veld administrateur - adeveld@deleest.nl
De Leest
Esther Brokken secretaresse/theaterkassa - ebrokken@deleest.nl
Janneke van Berkel hoofd marketing - jvanberkel@deleest.nl
De Leest
Sylvia Smilde marketing & publiciteit - ssmilde@deleest.nl
Koen Verhoeven publiciteit/projecten & horeca - kverhoeven@deleest.nl
De Leest
Luc van Heijst hoofd techniek - lvanheijst@deleest.nl
De Leest
Paul Viets techniek - pviets@deleest.nl
De Leest
Raymond Eckhardt techniek/toneelmeester - reckhardt@deleest.nl
De Leest
Ronald van Ede techniek - rvanede@deleest.nl
Martijn van de Mosselaar techniek
De Leest
Peter Remmers filmoperateur
Ronald Jansen filmoperateur