Ga je mee

Nodig iemand uit om met u mee te gaan naar de voorstelling 'Süskind '. Als u het onderstaande formulier invult krijgt degene die u uitnodigt automatisch bericht.

Mijn gegevens:

Gegevens van degene die u wilt uitnodigen:

Verzenden

Zet in mijn agenda

Zet de voorstelling 'Süskind ' in uw agenda. Als u het onderstaande formulier invult ontvangt u een vCard, zodat u de voorstelling eenvoudig in de agenda van uw e-mailprogramma kunt plaatsen.

Mijn gegevens:

Verzenden

Inschrijven wachtlijst

Jeroen Spitzenberger, Nyncke Beekhuyzen e.a. Süskind Rabozaal € 8,00 vr 02 maart 2012 om 20:15
vr 04 mei 2012 van 20:30 tot 22:30
ga je mee in mijn agenda
| Meer

Wegens groot succes bijgeboekt!


1942. In het door de nazi’s bezette Amsterdam besluit de joodse Walter Süskind handjeklap met de SS te spelen. Het is een levensgevaarlijk kat- en muisspel, waarmee hij honderden kinderen van transport naar de concentratiekampen weet te redden. Terwijl de razzia’s toenemen en het net zich verder sluit rond de joodse gemeenschap, riskeert Walter alles wat hem lief is en toont hij de moed van een held. Een even aangrijpende als adembenemende, waargebeurde geschiedenis.


Süskind wordt geregisseerd door Rudolf van den Berg. Van den Berg maakt al meer dan dertig jaar films en documentaires. Zijn film TIRZA, naar het boek van Arnon Grunberg, ging 30 september j.l. in première. De film was Openingsfilm van het Nederlands Film Festival en is verkozen als Nederlandse inzending voor de Academy Awards in de categorie Beste Buitenlandse Film.


www.suskinddefilm.nl

Theater De Leest
Vredesplein 12
5142 RA Waalwijk
Telefoonnummer kassa: 0416-331751
E-mail: info@deleest.nl
Theaterprogramma aanvragen
Wilt u alles thuis rustig op
uw gemak na kunnen lezen, dan kunt u gratis ons theaterprogramma aanvragen »
Inschrijven nieuwsbrief Altijd op de hoogte zijn van het laatste nieuws over
De Leest? Schrijf u dan nu in voor onze nieuwsbrief »