Ga je mee
Zet in mijn agenda
Inschrijven wachtlijst
ga je mee in mijn agenda
Voorafgaand dineren in onze Brasserie voor slechts € 19,75 p.p.? Meer info op www.deleest/culinair!
‘Mama Tandoori’ is een hilarisch portret van een onalledaags Indiaas-Hollands gezin. Aan het hoofd staat een Indiase moeder die leeft met de deegroller in de hand, zodat ze altijd krijgt waar ze recht op heeft. Ze houdt er uitgesproken ideeën op na over hoe de levens van haar zonen er uit zullen zien. Als een van hen besluit schrijver te worden, is het huis te klein. ‘Mama Tandoori’ is een toneelbewerking van de gelijknamige bestseller van Ernest van der Kwast, genomineerd voor de NS Publieksprijs en bejubeld door de Nederlandse pers.
script: Daniël Samkalden en Ernest van der Kwast · regie: Daniël Samkalden · spel: Tibor Lukács, Bob Fosko, Jacqueline Blom
Recensies
Het Parool | NRC | De Telegraaf (4 sterren)
Na afloop van deze voorstelling kunt u genieten van een Proeverij.
De Proeverij bestaat uit Uienbeignets, sesam garnalen en lamsgehaktballetjes met een saus van yoghurt.
Reserveren kan, tot 3 dagen voor de voorstelling, in 'stap 4 I extra's', of via het bespreekbureau. De kosten voor een proeverij bedragen € 7,95 per persoon.
inclusief pauzedrankje
Paswijzer-, Doepas-, Heusdenpas-prijs: € 14,40