Ga je mee

Nodig iemand uit om met u mee te gaan naar de voorstelling 'Help! Ik heb mijn vrouw zwanger gemaakt (Kluun)'. Als u het onderstaande formulier invult krijgt degene die u uitnodigt automatisch bericht.

Mijn gegevens:

Gegevens van degene die u wilt uitnodigen:

Verzenden

Zet in mijn agenda

Zet de voorstelling 'Help! Ik heb mijn vrouw zwanger gemaakt (Kluun)' in uw agenda. Als u het onderstaande formulier invult ontvangt u een vCard, zodat u de voorstelling eenvoudig in de agenda van uw e-mailprogramma kunt plaatsen.

Mijn gegevens:

Verzenden

Inschrijven wachtlijst

Bastiaan Ragas en Anne Lamsvelt Help! Ik heb mijn vrouw zwanger gemaakt (Kluun) Rabozaal € 22,00 za 11 februari 2012 van 20:15 tot 21:45
ga je mee in mijn agenda
| Meer

Voorafgaand dineren in onze Brasserie voor slechts € 19,75 p.p.? Meer info op www.deleest/culinair!

‘Help! ik heb mijn vrouw zwanger gemaakt’ is een muzikale theatershow gebaseerd op de gelijknamige bestseller van Kluun. In dit komische boek vertelt Kluun wat er allemaal op mannen afkomt wanneer zijn vrouw zwanger is. Bastiaan Ragas en Anne Lamsvelt spelen een echtpaar dat openhartig vertelt wat er allemaal hun pad kruist, van de bevruchting tot aan de bevalling. De Nederlandstalige popsongs zijn van cabaretduo Veldhuis & Kemper.


tekst: Dick van den Heuvel, naar Kluun


Bekijk een beeldverslag van de première | Shownieuws


Recensies
de Volkskrant (3 sterren) | AD (4 sterren) | Metronieuws


Twitter KLUUN:
Theaterpremière Help, Ik Heb Mijn Vrouw Zwanger Gemaakt! in Leiden van Bastiaan Ragas. Enorm gelachen, genoten, topbewerking van het boek.


AD ****
‘Het resultaat is een avond topamusement vol herkenbare situaties, grappen, grollen en fijne liedjes’
‘Ragas schmiert op zijn Kluuns’



de Pers

‘Het toneelstuk, bedacht, geproduceerd en voortreffelijk gespeeld door een onbedaarlijk grappige Bastiaan Ragas’

Trouw
‘Kluun met een romantisch randje’


de Volkskrant ***
‘Vlotte show over zwangere man’
‘Mengeling van cabaret en toneel is een vondst’
‘Het moet wel leuk blijven, en dat is het ook’

De Telegraaf ****
‘Meepuffen met Ragas’
‘Sterke sidekick Dorien Haan’
‘Liedjes van Veldhuis en Kemper variëren inhoudelijk van gevoelig tot grappig’
‘Wat is er nu heerlijker dan eens uitbundig lachen om een aaneenschakeling van clichés’
‘Juist door enorme herkenbaarheid erg geestig’
‘Een absolute aanrader’

Metro
‘Haan knalt van het podium’
‘Feest der herkenning voor aanstaande of kersverse ouders’
Help! ik heb mijn vrouw zwanger gemaakt...meer dan cabaret’
Help! ik heb mijn vrouw zwanger gemaakt is smullen geblazen voor aanstaande of kersverse ouders’

Leidsch Dagblad
‘Snel – geestig en compact’
‘Blijdschap – irritatie – zorgzaamheid – ongeduldigheid – post-ejaculatieve depressie – het passeert in Help! Ik heb mijn vrouw zwanger gemaakt allemaal de revue’
‘Ragas laveert moeiteloos tussen de spelvormen door’
‘Haan pakt met grote souplesse deze cabareteske vorm op’

NRC
****
‘Dat Ragas in en uit zijn  rol stapt en bijna als een stand-upper met de zaal spreekt, is een geslaagde, theatrale keuze’
‘Help! wil doelgroeptoneel zijn, recht voor zijn raap en lollig en slaagt uitstekend in die opzet’
‘Ragas beschikt over voldoende branie en charme om dat verhaal licht en vermakelijk te houden’


Anne Lamsvelt vervangt Dorien Haan
In verband met zwangerschapsverlof wordt de rol van Dorien Haan overgenomen door Anne Lamsvelt. Anne Lamsvelt was in verschillende theaterproducties te zien. Ze speelde o.a. Olga in 'De Drie Zusters' in regie van Hans Croiset en in 'De Gelukkige Huisvrouw'.


http://help-ikhebmijnvrouwzwangergemaakt.nl/


inclusief pauzedrankje
Paswijzer-, Doepas-, Heusdenpas-prijs: € 12,90

Theater De Leest
Vredesplein 12
5142 RA Waalwijk
Telefoonnummer kassa: 0416-331751
E-mail: info@deleest.nl
Theaterprogramma aanvragen
Wilt u alles thuis rustig op
uw gemak na kunnen lezen, dan kunt u gratis ons theaterprogramma aanvragen »
Inschrijven nieuwsbrief Altijd op de hoogte zijn van het laatste nieuws over
De Leest? Schrijf u dan nu in voor onze nieuwsbrief »